sobota, 9 czerwca 2012

Lil Phat nie żyje


Każdy kto słucha naszych audycji, lub wchodzi regularnie na tego bloga, wie dobrze, że bardzo dużą sympatią darzymy wytwórnię Trill Ent. Niedawno otrzymaliśmy dobre informacje - Lil Boosie został oczyszczony z zarzutu zabójstwa. Ta passa nie trwała jednak długo. Jeden z ważniejszych wykonawców labelu - Lil Phat - zmarł przedwczoraj (7 czerwca) w wyniku licznych ran postrzałowych. Jeśli dodamy, że miał on tylko 19 lat, daje to pełny obraz sytuacji.

Do incydentu doszło około godziny 18.40 na parkingu przy ulicy Johnson Ferry Road. Lil Phat przebywał w samochodzie na drugim piętrze parkingu.
Został on kilkukrotnie postrzelony przez, jak podaje policja, dwóch czarnych napastników. Ów parking znajduje się przy szpitalu, do którego raper został szybko przetransportowany. Nie udało się go jednak uratować.

Więcej szczegółów nie zostało na razie ujawnionych. Webbie - jeden z frontmanów Trill Ent - napisał na swoim Twitterze: "R.I.P. dla mojego brata Phata! Życie jest takie popierdolone! Trill na zawsze!".

Pozostaje nam przypomnieć sobie kilka teledysków, w których występował Lil Phat:1 komentarz:

Anonimowy pisze...

szkoda chlopaka..moze nie byl najlepszy w trill ent. ale prawdziwy gosc z niego byl. RIP

Prześlij komentarz