piątek, 6 kwietnia 2012

2 Chainz opowiada o "Based On A T.R.U. Story"


Nie da się ukryć, że "Based On A T.R.U. Story" jest jednym z najbardziej oczekiwanych przez nas albumów tego roku. 2 Chainz opowiedział ostatnio o swojej płycie, zapowiadając m.in. jakich usłyszymy na niej producentów, a dziś, podczas konferencji Def Jamu, oficjalnie potwierdził datę premiery. Szczegóły poniżej.


"Płyta wyjdzie w tym roku. Jestem tym podekscytowany. Będą tam świetni goście i niesamowita produkcja. Cały czas pracuję. Mam skończone mniej więcej 75 procent materiału. Mogę powiedzieć o kilku producentach, ale chcę również zostawić parę niespodzianek. Oczywiście pojawią się Drumma Boy, C-Note, Lex Luger, Mike Will. Do tego jeszcze nowa generacja producentów i ludzie, z którymi wcześniej nie współpracowałem. To jest dobrze złożony, konceptualny projekt".

Tyle informacji z wczoraj. Dziś poznaliśmy natomiast oficjalną datę premiery. "Based On A T.R.U. Story" trafi do sklepów 14 sierpnia. 2 Chainz zapewnił również, że premiera nie będzie przesunięta, a jeśli tak, to jedynie do przodu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz