wtorek, 10 stycznia 2012

Snoop Dogg aresztowany - zgadnij za co

Snoop Dogg i marihuana? Nie no, coś ty, ściemnia ten Beng Tajm.
To nie jest żadna niespodzianka. Szczerze, dziwię się, że nie zdarza się to jakieś 11 razy częściej każdego roku... Snoop Dogg został aresztowany w stanie Texas. Przy raperze znalezioną drobną ilość marihuany w jego, jak przetłumaczyć to na polski, tourbusie. Na szczęście dla niego, sprawa skończy się raczej szybko. Prawo w Texas nie jest tak surowe, jak w Polsce, ale swoją drogą cięższe niż w Californii, gdzie Snoop otrzymuje marihuanę na receptę. Szczegóły w rozwinięciu.Do zdarzenia doszło na rzekomo standardowym patrolu policji, a narkotyk wywęszył w busie Snoop Dogga policyjny... pies. W przepisanym flakoniku ukryte były skręty.

Calvin został wypuszczony bardzo szybko, po tym, gdy oficjalnie przedstawiono mu zarzuty. Wymiar sprawiedliwości obecnie stawił go przed wyborem: proces, lub 537$ dolarów kary i o sprawie można można zapomnieć. Wybór jest aż nadto oczywisty.

Nie jest to jedyny marihuanowy problem Snoopa ostatnimi czasy. Całkiem niedawno bliskowschodni promotor oskarżył go o uszczerbek na wizerunku spowodowany tym, że Snoop zapalił sobie małe co nieco w kraju arabskim przebywając tam na zaproszeniu tegoż pana.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz