piątek, 6 stycznia 2012

"Rich Forever" mikstejp już jest! (UPDATE), współpraca z Pillem dobiega końca - Rick Ross update

Rick Ross wydaje mikstejp "Rich Forever" 
Jeszcze trochę czasu minie nim "God Forgives, I Don't" trafi do sklepów. Mówi się obecnie o pierwszym bądź nawet drugim kwartale 2012 bez dokładnej daty. Niemniej, raper Rick Ross wynagradza nam to skutecznie na dwa sposoby:

  • Wydając nowy mikstejp
  • Praktykując tytułową dla albumu zasadę w swoim labelu Maybach Music
Więcej o nowych/byłych współpracownikach Rozay'a i jego planach wydawniczych w rozwinięciu.


God Forgives I Don't bez daty premiery

Jakby ktoś jeszcze nie pamiętał, raper borykał się w końcówce poprzedniego roku z problemami zdrowotnymi i to one spowodowały odłożenie premiery albumu. Więcej o tym, tu: God Forgives, I Don't dopiero w 2012.

Raper Pill wykopany z Maybach Music Group

Pamiętacie składankę Maybach Music Volume 1? Obok Ricka, wypełniali ją rapsami głównie Wale, Meek Mill oraz niejaki Pill. Wale sprawdzoną marką jest i potwierdził wartość albumem Ambition, Meek Mill się wybił i wydał w wakacje świetny mikstejp Dreamchasers, a Pill? Odszedł w zapomnienie. Internet zahuczał od plotek i spekulacji na temat rzekomego beefu między wykonawcą a MMG oraz rozwiązywaniu kontraktu.
Raper Pill zdementował jedno i drugie. Jak się okazuje, jego kontrakt został podpisany już w 2009, ale z Alysum/Warner (dystrybutor płyt MMG). Z Rossem nigdy nie miał nawet najmniejszej umowy. Pill obecnie stara się kompletnie zerwać wszelkie swoje powiązania z Majorsem i wrócić do niezależnej działalności.
Historia tym samym zatacza koło. Niegdyś, przy powstawaniu audycji Bang Time, wspólnie z 50 Centem nabijaliśmy się z ówczesnej ekipy Rozay'a, niejakich Triple C's. Wtedy powodem do żartów było to, że nikt nie znał ksywek członków. Dziś mało kto pamięta już w ogóle o takiej grupie.

"Rich Forever" już w piątek 6 stycznia, 21:00 polskiego czasu

No i to chyba tyle w kwestii nowego mikstejpu. Okładkę prezentujemy powyżej. Zestaw będzie można pobrać z livemixtapes. Tracklisty na razie brak.

1 komentarz:

Madyo pisze...

jaram sie :D

Prześlij komentarz