sobota, 19 listopada 2011

Busta Rhymes i Mystikal w Cash Money!


O tym, że Cash Money jest prawdopodobnie największym obecnie imperium wydawniczym w świecie hiphopu, wiemy nie od dzisiaj. W ostatnim czasie pojawiły się w internecie dość zaskakujące informacje. Do wytwórni Birdmana dołączyć mają Busta Rhymes i Mystikal.

Transfer pierwszego z wykonawców został już oficjalnie potwierdzony przez samych zainteresowanych. W internecie pojawił się nawet filmik, na którym widzimy Birdmana i Bustę przebywających razem w studiu i komentujących zaistniałą sytuację. Drugi z panów wypowiedział m.in. następujące słowa:

"To co się tutaj szykuje będzie prawdopodobnie jednym z najbardziej znaczących momentów w historii hiphopu i rozrywki w ogóle. Myślę, że nasza współpraca zapowiadała się od dłuższego czasu - ja, Bird, Wayne - mamy w stosunku do siebie dużo szacunku i prawdziwej przyjaźni. To sięga jeszcze czasów, kiedy ja i Bird wydawaliśmy rocznie milion dolarów na samochody po to tylko, żeby rywalizować podczas pokazów u Funk Flexa".

I dalej:

"Czas mija, dojrzeliśmy, a my cały czas wspieramy się jeśli chodzi o kwestie muzyczne. Dla mnie więc jest to złoty moment i myślę, że jest to złoty moment dla całego hiphopu. Z tej współpracy mogą wyjść jedynie wspaniałe rzeczy".

Filmik, o którym mowa, zobaczyć można poniżej:Tak jak powiedział sam Busta - jego przejście do Cash Money było procesem dość naturalnym. Kontrowersyjny natomiast wydaje się rzekomy transfer Mystikala. Raper ten nie tylko był swego czasu podstawowym graczem konkurencyjnego wobec Cash Money obozu No Limit, ale również współpracuje obecnie z Mannie Freshem, który z kolei od dawna nie pozostaje w dobrych stosunkach z szefem Cash Money. Informacji tej jednak nie udało się nam jak na razie potwierdzić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz