sobota, 24 września 2011

T.I. - nowy singiel już w poniedziałek!


Uwielbiamy nabijać się z wykonawców reprezentujących amerykańską scenę rap, choć większość z nich darzymy oczywiście szacunkiem. Jednym z wykonawców, którzy dostarczyli nam w ostatnich latach dużo pretekstów do sarkastycznych komentarzy, jest T.I. W końcu jak na zwolnieniu warunkowym zawraca się samochodem w miejscu niedowolnym, posiadając przy sobie wiele nielegalnych substancji i będąc pod ich wpływem to... sami rozumiecie. T.I. rozrywki dostarcza cały czas. Po ostatniej próbie opuszczenia więzienia parę tygodni temu, wrócił do niego już po kilku godzinach. Teraz artyście udało się finalnie opuścić areszt, przebywa w miejscu, które Amerykanie nazywają "halfway house", a ja ani mój słownik nie znamy polskiego odpowiednika, i ponoć ambitnie nagrywa. DJ Drama zapowiedział ostatnio, że nowy singiel T.I.'a pojawi się już wkrótce. Kto wystąpi gościnnie?

"W tracku, który T.I. wypuści w przyszłym tygodniu występuje Big K.R.I.T. i on też go wyprodukował" - powiedział kilka dni temu DJ Drama.

Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom z magazynu "XXL", utwór pojawi się już w poniedziałek. DJ Drama zdradził natomiast kilka dodatkowych szczegółów dotyczących nagrywek T.I.'a:

"Tak naprawdę on już teraz może pracować. Był w studio i nagrywał. Wiesz, odwiedziłem go niedawno i miał już gotowych jakieś 13-14 utworów. Jednego dnia zjawił się Pharrell i porzucił kilka podkładów".

Jak myślicie, jak długo T.I. wytrzyma poza więzieniem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz