piątek, 30 września 2011

Juelz Santana zapowiada płytę z Lil Wayne'em


W zeszłym tygodniu prezes Young Money - Mack Maine - zapowiedział, że jednak dojdzie do premiery płyty pt. "I Can’t Feel My Face", czyli długo oczekiwanego projektu Juelza Santany i Lil Wayne'a. Informacje te potwierdził ostatnio sam zainteresowany.

"To coś nad czym cały czas pracujemy. Od dawna promujemy markę tego projektu. Także wiesz - rozmawiałem z Wayne'em i doszliśmy do wniosku, że to jest dobry moment, by wreszcie wydać płytę. Jesteśmy an etapie wybierania tracków, które już są nagrane, ale ludzie ich jeszcze nie słyszeli. Do tego Lil Wayne podesłał mi osiem nowych utworów" - powiedział Juelz Santana.

Wiele wspólnych numerów obu panów wypłynęło na przestrzeni ostatnich lat. Członek Dipsetu zapewnił jednak, że on i Weezy mają w zanadrzu jeszcze sporo materiału, którego nikt nie słyszał:

"Ja i Wayne nagraliśmy jakieś 45 utworów. Biorąc pod uwagę te, które wypłynęły, wciąż mamy gdzieś 20. Teraz nagramy drugie tyle i upewnimy się, że album brzmi tak, jak powinien".

Ze słów rapera wynika również, że na płycie nie będzie raczej gości:

"Myślę, że ludzie chcą na tym albumie usłyszeć tylko mnie i Wayne'a. Najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić, to posiedzieć nad tym z dobrymi producentami".

Stawiam stówę, że płyta nigdy nie wyjdzie. Kto się zakłada?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz