sobota, 13 sierpnia 2011

"Ludzie patrzą na mnie, jakbym był Hitlerem" Kanye West. Cytaty i tłumaczenia.Kanye stara się. Nie chce, by jego najsłynniejszym wystąpieniem było słynne wtargnięcie na scenę z rozdania nagród VMA "Imma Let You Finish" i podczas Big Chill Music Festival w UK porównał się do Adolfa Hitlera. Biedny, nierozumiany, wielki Król. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że on tak właśnie postrzega siebie samego. Wspomniane wypowiedzi i fragmenty występów Kanye Westa w rozwinięciu.

Po raz kolejny budzę się, czuje się potworem. Wychodzę z hotelu, idę ulicą, ludzie patrzą na mnie, jakbym był szalony, jakbym był Hitlerem. Ale pewnego dnia ludzie zrozumieją, że wszystko co robiłem, wszystko co mówiłem, zawsze było dla dobra innych, dla szczerej muzyki, dla sprawiedliwej oceny.
Wypowiedź staje się jeszcze barwniejsza, jeśli weźmiemy pod uwagę utwór Who Gon Stop Me z Watch The Throne (Who gon' stop me, this is something like the Holocaust).

A tu fragment powyższego wystąpienia, wersja krótka:

Wersja długa:


A wystąpienie, do którego Kanye do dziś się odnosi w swoich wypowiedziach, można zobaczyć tu:

Yo, Taylor, naprawdę się cieszę, pozwolę Ci skończyć, ale Beyoncé nagrała jeden z teledysków wszechczasów! Jeden z najlepszych teledysków wszechczasów!
Kanye wkopuje się coraz głębiej. Zamiast przyznać się do błędu i pozwolić zapomnieć, na niezwykle szczerych "zwierzeniach" na koncertach kreuje się na nierozumianego dobroczyńcę i bohatera. Wow. Sporo raperów ma syndrom przerostu ego, ale wszyscy z nich wymiękają przy poczuciu własnej wartości Kanye'go Westa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz