piątek, 1 lipca 2011

Yo Gotti, Jay Rock, Tinie Tempah & Wiz Khalifa - nowe klipy!

W ostatnich dniach mamy do czynienia z sporym wysypem klipów. Niestety, ilość nie poszła w jakość, więc wrzucam post zbiorczy i odsyłam zainteresowanych do konkretnych wykonawców. W rozwinięciu rozmaite dziwadła: Brytyjczyk Tinie Tempah w numerze z Wiz Khalifą, nowy nabytek Strange Music - Jay Rock, oraz Yo Gotti na słodko.

Zaczynamy od Tinie. Niby koleś próbuje się sprzedać w USA, pokazuje, że wozi się po całym świecie, zaprosił Wiza, ale wciąż mu sporo brakuje. Zapomniał zainwestować w łańcuchy i jakiś solidny T-Shirt.

Kalifornijczyk Jay Rock próbuje czegoś, co można określić truskulowym bangerem. Delikatniejszy beat wskazujący na Zachodnie wybrzeże i nawijka:

Hiphopowo-rockowo-niewiadomojaki perkusista Travis Barker (jego tegoroczny krążek na propsie, btw!) zaprasza jakiegoś latino który nawija/śpiewa o niedzielnych nocach. Mało hiphopowe, zalatuje trochę Carlosem Santaną, ale w sumie spoko:

Fail tygodnia zalicza Yo Gotti, który próbuje być słodki. Niestety jego wokal jest równie romantyczny i urzekający co stadionowe przyśpiewki polskich kiboli i wychodzi to, yyyy, średnio:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz