piątek, 6 maja 2011

Jim Jonsin i David Banner opowiadają o współpracy nad "Tha Carter IV"


Bangladesh nie zdążył dobrze się nacieszyć sukcesem singla "6 Foot 7 Foot", a już zarzucił wytwórni Cash Money/ Young Money, że znów mu nie zapłacono. Jim Jonsin, mimo wcześniejszych nieporozumień z labelem, jak widać cały czas jest dobrej myśli. Autor "Lollipopa" zdradził, że odpowiada za produkcję kolejnego singla Lil Wayne'a. O swojej współpracy z Weezym opowiedział również David Banner.

"Będzie podobny do 'Lollipopa" - powiedział o nowym singlu Jim Jonsin - "jest dość wolny i ma podobne dźwięki, więc ludzie mogą pomyśleć, że to przyrodni brat 'Lollipopa'. Z drugiej strony, ma zupełnie inną melodię".

Producent zapowiedział również, że numer, o którym mowa, będzie prawdopodobnie zatytułowany "Blows My Brains" lub "She's Always in My Head". W utworze być może gościnnie pojawi się Pitbull.

Innym producentem, który opowiedział o współpracy z Lil Wayne'em, jest David Banner:

"Lil Wayne dał mi możliwość współpracy nad każdym wydawnictwem Young Money oprócz płyt Drake'a i Nicki Minaj. To była oczywiście ich decyzja, ale my współpracowaliśmy chociażby przy "Tha Carter III" i zawsze byłem częścią tego, co tworzyło Young Money. Bycie częścią tego ruchu jest jak wskoczenie do fontanny młodości, rozpoczęcie wszystkiego od początku. Oglądanie ich sukcesu to coś niesamowitego. Wayne jest cały czas głodny nagrywania i to dobra motywacja dla mnie samego. Myślę, że ludzie będą naprawdę zadowoleni z tego, co obecnie tworzy".

Przypomnijmy, że nowa płyta Lil Wayne'a ma się pojawić w sklepach 21 czerwca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz