sobota, 2 kwietnia 2011

Pierwsze urodziny bloga Bang Time! KONKURS!


Choć audycja Bang Time pojawia się regularnie na antenie Akademickiego Radia Luz już od sierpnia 2009 roku, nasz blog w tym miesiącu obchodzi swoje pierwsze urodziny. Możemy w tym momencie z dumą stwierdzić, że w ciągu dwunastu miesięcy przekształciliśmy (oczywiście z Waszą pomocą) witrynę znaną tylko garstce naszych słuchaczy, w tak naprawdę niezależne i opiniotwórcze medium, często przytaczane w dyskusjach prowadzonych na innych stronach. Napisaliśmy dla Was w tym czasie prawie 550 postów i w ciągu ostatniego miesiąca zanotowaliśmy ponad 9 000 odwiedzin. Zachęcamy do dalszych wejść, komentowania, polecania bloga znajomym i oczywiście odpalania Radia Luz w czwartki o godzinie 20. W ramach podziękowania za Waszą aktywność przygotowaliśmy KONKURS, w którym DO WYGRANIA NOWA PŁYTA SNOOP DOGGA pt. "Doggumentary", a także koszulka z logiem Akademickiego Radia Luz. Szczegóły w rozwinięciu.

Odpowiedź na pytanie konkursowe nie wydaje się trudna, a już na pewno nie powinni z nią mieć problemu stali słuchacze naszej audycji. No to lecimy:

SKĄD WZIĘŁA SIĘ NAZWA "BANG TIME"?

W przypadku dużej ilości poprawnych odpowiedzi, wybierzemy tę najbardziej wyczerpującą. Zwycięzcę ogłosimy w ostatniej audycji w tym miesiącu, więc termin nadsyłania zgłoszeń przypadnie na północ 27 kwietnia. Zwycięzca będzie tylko jeden i dostanie od nas w pakiecie płytę "Doggumentary" i czarną koszulkę z logiem Akademickiego Radia Luz. Przemyślcie więc swoje odpowiedzi i pamiętajcie:

"winnin' is the only thang!"

Zgłoszenia wysyłajcie na bangtime/małpa/radioluz.pwr.wroc.pl

Powodzenia zatem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz