czwartek, 21 kwietnia 2011

KONKURS W BANG TIME! - przypomnienie


Już niecały tydzień pozostał do zakończenia konkursu związanego z pierwszymi urodzinami bloga Bang Time. Przypominamy więc, że do wygrania jest NOWA PŁYTA SNOOP DOGGA PT. "DOGGUMENTARY" i KOSZULKA Z LOGIEM RADIA LUZ. Jak zgarnąć nagrodę? Szczegóły i podpowiedzi w rozwinięciu.

Nie ukrywam, że jaramy się Waszymi odpowiedziami, które są mocno kreatywne, prześcigają się w propsowaniu audycji i same w sobie są świetną nagrodą za nasze starania i motywacją do dalszej pracy.

Problem jest jeden - nie pojawiła się jeszcze ŻADNA poprawna odpowiedź. Pamiętajcie, że pytamy SKĄD WZIĘŁA SIĘ NAZWA BANG TIME, a nie, co ona oznacza. Uwierzcie - nie jest to pytanie trudne.

Jeśli jednak dalej nie macie zielonego pojęcia, to słuchajcie audycji Bang Time dziś o godzinie 20 na antenie Akademickiego Radia Luz (91.6 FM we Wrocławiu, lub przez neta - radioluz.pwr.wroc.pl). Pojawią się na pewno kolejne podpowiedzi.

A może to łatwizna, tylko czekacie do ostatniego momentu? Jeśli tak, nie zwlekajcie i piszcie na bangtime/małpa/radioluz.pwr.wroc.pl. Na odpowiedzi czekamy do środy 27 kwietnia. Wygra odpowiedź nie tylko najbliższa prawdy, ale również najciekawsza.

Powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz