piątek, 1 kwietnia 2011

Charlie Sheen nagrywa hiphopowy album!


Nie dalej jak wczoraj wspominaliśmy o tym, że Charlie Sheen nagrał wspólny utwór ze Snoop Doggiem, a jego nazwisko urosło niemalże do nowego toposu hiphopowego. Choć wspomniany numer jeszcze się nie ukazał, gwiazdor „Dwóch i pół”, zachęcony udaną współpracą z legendą Zachodniego Wybrzeża, ogłosił nowy kontrowersyjny pomysł. Charlie Sheen nagra płytę hiphopową.

Informację tą w wywiadzie dla MTV potwierdził sam zainteresowany, uchylając jednocześnie rąbka tajemnicy na temat potencjalnych gości i producentów:

„To prawda, człowieku. Stworzymy historię. Na pewno pojawi się Snoop Dogg w kilku utworach. Nadajemy na tych samych falach. Na razie mam jakieś 2-3 numery gotowe. Może uda mi się nakłonić do współpracy Kanye Westa”.

Jak na razie nie wiadomo, jaka wytwórnia miałaby wydać jeszcze niezatytułowany album Charliego Sheena. Ten daje jednak do zrozumienia, że nie będzie z tym problemu i już ma liczne oferty.

„Pierwszy singiel w przyszłym tygodniu. Album przed końcem roku. To będzie milion w pierwszym tygodniu” – podsumowuje Charlie Sheen.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

hehehe dobry kwał prawie sie nabralem;p

Prześlij komentarz