piątek, 25 marca 2011

Tech N9ne "All 6’s And 7’s" jest w sprzedaży! Mamy okładkę i pierwszy utwór

Tak wygląda okładka tegorocznego album Tech N9ne'a! Nie ukrywam, że na sam jej widok się jaram, mimo, że premiera zaplanowana jest dopiero na 7 czerwca... Dlaczego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu, co wiemy o nowym albumie i o co chodzi z tą sprzedażą? O tym w rozwinięciu.

Tak, premierę zaplanowano na 7 czerwca, ale właśnie dziś Strange Music udostępniło pre-order. Najbardziej zagorzali fani dostaną CD z autografem, bonusowy utwór (przez który wczoraj serwery sklepu niemal padły) oraz koszulkę z limitowanej serii. Wspomniana piosenka nosi tytuł F.A.N.S. (Forever Accepting N9ne's Soul - na zawsze akceptując duszę N9ne'a) i jest hymnem... dedykowanym... hmm, fanom, serio.
Tak, zeszłoroczne Gates Mixed Plate moich oczekiwań nie spełniło, ale to był album z serii Colabos z założenia rządzący się swoimi prawami (samego Tech N9ne'a było stosunkowo niewiele), a jeśli nowy album będzie chociaż tak dobry, jak ostatnie solowe K.O.D., to długo, bardzo długo będę męczył ten krążek.
Tak, na nowym albumie będą też goście, ale za to jacy... Lil Wayne, Snoop Dogg, T-Pain i Yelawolf są już potwierdzeni. Autor wspominał też o Ludacrisie i Eminiemie. Jeśli tylko Tech N9ne utrzymacałość w charakterystycznym dla siebie stylu, co przy tak charakterystycznych postaciach może być trudne, dostaniemy rewelacyjny album. Być może dzięki tym gwiazdom Aarona Yatesa pozna jeszcze szersza publika - ja nic przeciwko temu nie będę miał.

Więcej o Tech N9ne

Pytanie za 100 pkt, jaki inny raper może pozwolić sobie na wypuszczanie pre-ordera z ponad dwumiesięcznym wyprzedzeniem? Szacun za sukces i niezależność się należy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz