sobota, 12 marca 2011

Brotha Lynch Hung - The Coathanga

Coathanga Strangla - Drugi album Brotha Lynch Hunga w Strange Music ukaże się 5 kwietnia
Cicho zrobiło się ostatnio w wytwórni Strange Music... Nawet na naszym blogu (a wiadomo, że co najmniej połowa jego autorów śledzi skrupulatnie wydawnictwa tego labela) w ciągu ostatnich miesięcy newsy od Tech N9ne'a i spółki ograniczały się do plotek i wywiadów związanych z rzekomymi nagrywkami tego właśnie artysty. W końcu nadszedł czas, by tę posuchę zakończyć. Swój album wydaje chyba najmroczniejszy raper Strange Music - Brotha Lynch Hung. Sprawdź nowe materiały w rozwinięciu.

Zeszłoroczne "Dinner And Movie" (docenione w wielu rocznych podsumowaniach) było pierwszym albumem, jaki Brotha Lynch wydał w Strange Music. Krążek rozpoczął też trylogię "Coathanga Strangla". Za niecały miesiąc dostaniemy do rąk tytułowy album tej serii. Tak, wiem, trochę to skomplikowane... Wręcz zbyt skomplikowane, dlatego przejdźmy teraz do nowego klipu rapera "The Coathanga":

Czyli w sumie... mamy do czynienia z tytułowym singlem tytułowego albumu z trylogii "Coathanga Strangla". Trochę się nabijam, ale to jest łatwiejsze, niż napisanie jakiegokolwiek komentarza do wizji tworzonych przez Brotha. Nie znam innego rapera, który tworzyłby tak sugestywne wizje morderstw, kanibalizmu i wszelkich innych zboczeń z tym związanych.
Na "deser" wrzucam "resztki" po albumie "Dinner And Movie", czyli również dopiero co opublikowany teledysk do "Colostomy Bag" w wersji reżyserskiej:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz