środa, 16 lutego 2011

Lil Kim wyśmiana przez Nicki Minaj


Lil Kim ma obecnie tylko jeden pomysł na powrót do showbiznesu. Jest nim dissowanie Nicki Minaj. Artystka wydała mixtape pt. "Black Friday", skierowany w stronę reprezentantki Young Money. Kim miała swoje dzieło wypuścić za free, ale w ostatniej chwili postanowiła na tym zarobić. Raperka ustaliła cenę na 10 dolarów i twierdzi, że mixtape sprzedaje się rewelacyjnie.

Za pośrednictwem Twittera Lil Kim pochwaliła się, że "Black Friday" kupiło przez internet 113 000 osób w ciągu 28 godzin. Jeśli byłoby to prawdą, artystka zarobiła już na tym przedsięwzięciu ponad milion dolarów.

Wziąwszy pod uwagę spadające wyniki sprzedaży, obecne zainteresowanie postacią Lil Kim, a także liczby osiągnięte przez jej poprzedni album (109 000 w ciągu tygodnia w 2005 roku) - można tylko popukać się w głowę. Takie same odczucia ma sama Nicki Minaj. Na swoim Twitterze napisała, dokładnie cytując, "Bwaahhhhahhahahahahahahahahhahahhhaaahhhhhaaahahahahahahahhhaha!!!!!!!!!!".

Co z tego wynika? Lil Kim wyprodukowała cały mixtape, a Nicki zniszczyła ją jednym głupim wpisem na Twitterze. A kiedyś myślałem, że Rick Ross się ośmieszył w beefie z 50 Centem...

1 komentarz:

FanClub Nicki Minaj pisze...

Haha :D Genialne podsumowanie :)

Prześlij komentarz