czwartek, 24 lutego 2011

Juvenile wyda nową płytę w Rap-A-Lot


Juvenile to koleś, który jako członek Cash Money sprzedawał niegdyś miliony płyt. Raper opuścił jednak tę wytwórnię, wybierając bardziej niezależną karierę. Zaczęło się to dobrze (niezły album pt. "Reality Check"), a skończyło tragicznym "Beast Mode", które to było jednym z najgorszych wydawnictw 2010 roku. Niewiele osób wie, że Juvenile miał już epizod z Rap-A-Lot. W tej właśnie wytwórni rodem z Houston, raper wraz ze swoją ekipą UTP, wydał w 2004 roku płytę "The Beginning of the End". Wygląda na to, że Juvenile wypuści swój nowy solowy album właśnie pod szyldem Rap-A-Lot. Informację tę potwierdził sam J. Prince - CEO wytwórni.

"Nie mamy jeszcze tytułu albumu Juvenile'a. Na razie ma naprawdę ekscytujący singiel, który uwielbiam. Jeśli uda mi się to zrobić po swojemu, cała ekipa z Cash Money tam się pojawi. Byli dla siebie jak rodzina na początku i dokładnie tak samo widzę ich teraz" - powiedział J. Prince, mając na myśli niekoniecznie całe Cash Money, ale pozostałych członków ekipy Hot Boys - B.G. Turka i Lil Wayne'a.

Dodajmy, że kolaboracja tego typu nie jest niemożliwa. Juvenile, Lil Wayne i B.G. wystąpili po latach w tracku "Ya Heard Me" pochodzącym z płyty tego ostatniego pt. "Too Hood 2 Be Hollywood". Turk natomiast cały czas pozostaje w więzieniu.

Reasumując - Juvenile w Rap-A-Lot? Jaram się!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz