piątek, 28 stycznia 2011

"Tha Carter IV" Lil Wayne'a prawie gotowy!


"Tha Carter IV" to z pewnością jedna z najbardziej oczekiwanych premier 2011 roku. Współpracownik Weezy'ego - Mack Maine - powiedział w wywiadzie dla XXL, że od zakończenia projektu dzielą rapera jeszcze dwa utwory.

"Całą noc spędziłem w studiu pracując nad 'Tha Carter IV'. Prawie skończyliśmy. Mówiąc szczerze, brakuje nam jeszcze dwóch utworów. Dziś wbija David Banner, więc prawdopodobnie pojawi się coś nowego. Potrzebujemy go, by mieć pewność [co do wartości krążka]. On pomagał przy każdym albumie. Zrobił 'Tha Carter III' i 'We Are Young Money'".

Mack Maine dodał również, że całość będzie prawdopodobnie skończona przed weekendem. Na "Tha Carter IV" Weezy ma pokazać swoją "dojrzałość". Członek Young Money wspomniał również o teledysku, który już niedługo będzie promował całe wydawnictwo:

"Wayne nakręcił właśnie swój teledysk z Hype'em Williamsem. Skończyliśmy czterodniowe zdjęcia i to wszystko wygląda jak film".

Jeśli chodzi o gości i producentów, na "Tha Carter IV" ma się pojawić ich stały zestaw, rozszerzony o nowe nazwiska. Szczegóły nie są znane, choć Mack Maine potwierdził obecność takich artystów jak Detail, czy Swizz Beatz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz