środa, 12 stycznia 2011

Banger R'n'B: Trey Songz - Bottoms Up feat. Nicki Minaj (podsumowanie roku)

Śpiew niezaprzeczalnie utalentowanego Trey Songz, gościnna zwrotka Nicki Minaj i produkcja od Kane Beatz -to naszym zdaniem w zeszłym roku była najlepsza recepta na banger R'n'B. Co prawda wyboru zbyt dużego nie było, ale utwór docenić trzeba. Główny konkurent pojawił się dopiero w grudniu, a odpowiedzialny był za niego podobnie męsko-damski duet, tyle tylko, że o odwróconych proporcjach. Mowa o Keri Hilson i "They Way You Love Me" z zwrotką Ricka Rossa.

Szczerze, w przypadku Trey i Nicki wciąż nie można być do końca pewnym czego należy się spodziewać... Mieli oni w 2010 swoje słabsze i lepsze momenty. W Bottoms Up, Nicki Minaj jest w najlepszej formie - gościnna zwrotka przenosząca utwór w zupełnie nowe rejony i szalony flow - tego właśnie od niej oczekujemy.  Świetnie spisał się też Trey Songz. Mógł pójść na łatwiznę i w tym numerze oddać zwrotki innym, ale wystąpił sam i wyszło to rewelacyjnie... Swobodna melodia i delikatny śpiew brzmią naturalnie, a do tego nie wypada to  wcale blado przy Nicki. Gratulujemy.

Sam singiel odniósł umiarkowany, ale zauważalny komercyjny sukces i w podsumowaniu rocznym Billboardu zajął 52 miejsce (wśród wszystkich singli). Ustąpił między innymi licznym utworom Black Eyed Peas i Rihanny... Ale jeśli ktoś faktycznie woli coś takiego:

To już nie nasza sprawa ;)

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Bardzo dobry wybor !!

Prześlij komentarz