czwartek, 9 grudnia 2010

Tech N9ne najlepszym raperem według Fat Joe


Na samym początku istnienia naszego bloga pisaliśmy o tym, jak bardzo Fat Joe jara się twórczością Drake'a, bo ze słów Grubego Jasia faktycznie wynikało, że członek Young Money jest najbardziej utalentowanym artystą naszych czasów. Na szczęście raper z Nowego Jorku przewartościował swoje ideały i znalazł nowy obiekt zainteresowania. W tym przypadku można się z Fat Joe zgodzić, a na pewno zrobi to druga połówka Bang Time. Według członka Terror Squadu, najlepszym obecnie artystą w świecie hiphopowym jest Tech N9ne.

"Powiem ci, kto jest największym obecnie raperem w Stanach, o którym wie niewiele osób. Tech N9ne. On jest w trasie przez cały rok i na każdy koncert przychodzi jakieś 5000 osób [grunt to konsekwencja w następujących po sobie zdaniach - przyp. red.]. On mógłby być najbogatszym raperem na świecie, bo ma niesamowitą ilość fanów, ale nie usłyszysz go w radiu [oprócz audycji Bang Time ma się rozumieć]. Jest prawdziwym geniuszem marketingu. Jest taki popyt, że wreszcie nagra jakiś kawałek, który przebije się do mainstreamu. To tylko kwestia czasu".

Fat Joe stwierdził również, że obecnie rap jest dużo lepszy niż kilka lat temu:

"Zawsze wychodziła dobra i zła muzyka. Taki jest hiphop. Dużo bardziej lubię jednak muzykę obecną, niż tą wydawaną cztery lata temu. Wtedy myślałem, że hiphop umarł".

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz