sobota, 4 grudnia 2010

Lil Wayne, Ludacris, Cee-lo, Eminem - Tech N9ne zapowiada gości na nowy album

Tech N9ne jest na trasie koncertowej, ale cały czas pracuje nad nowym materiałem mając w perspektywie album "All 6's and 7's". Od dłuższego czasu było wiadomo o współpracy z Lil Wayne'm. Teraz czołowy niezależny raper amerykańskiej sceny zdradza kolejnych gości.

Właściwie, chciałbym pracować z OutKast. Gadałem też ostatnio z Cee-lo. Pokazałem mu numer zrobiony specjalnie pod niego. To spoko gość. Jestem pewien, że będziemy razem nad czymś pracować.
Postaram się też zagadać jeszcze raz Eminema. Jeden kawałek będzie z Raekwonem. Spróbuję nagrać numer z Nasem... ostatnio mieliśmy razem koncert. Fajnie by było też, gdyby wyszło z Ludacrisem. Jaram się jego muzyką.
Kocham Nicki Minaj... Pewnie o tym nie wie. Uwielbiam ludzi z charakterem, ich flow. Widziałem ją pierwszy raz na rozdaniu nagród... chyba chodziło o The Source. Siedziałem obok Royce Da 5'9. Spytałem się - Kto to jest?! Występował tam też Eminem, Joe Budden, a ona i tak zrobiła wrażenie. Mam taką piosenkę od producenta Seven "Pornographic"... Kurczę, gdyby udało się ściągnąć do tego Nicki... Zobaczymy.
Faktycznie... Zobaczymy. Nawet jeśli połowa z tych zapowiedzi dojdzie do skutku, Tech N9ne miałby kolejny solidny album już prawie w kieszeni.

Wywiad przeprowadzony przez Kross (nikt od nas w każdym razie ;) )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz