niedziela, 19 grudnia 2010

Diddy - Dirty Money - Last Train To Paris

Nowy album Diddy'ego i jego koleżanek z Dirty Money to jedna z ważniejszych premier albumowych tego tygodnia, nie tylko w świecie okołohiphopowym. Znaczące jest to, że na krążek trzeba było czekać ponad rok. Pierwszy singiel "Angels" ukazał się w listopadzie 2009, najwięcej zamieszania zrobiło z kolei marcowe "Hello Good Morning". Teraz, w grudniu dostajemy album. Jest na nim 16 utworów, w tym 4 już opublikowane single. W rozwinięciu dowiesz się czy warto sięgać po "Last Train To Paris", poznasz dokładną tracklistę i teledyski. 1. "Intro" 
 2. "Yeah Yeah You Would" (featuring Grace Jones) 
 3. "I Hate That You Love Me" 
 4. "Ass On the Floor" (featuring Swizz Beatz) 
 5. "Looking for Love" (featuring Usher) 
 6. "Someone to Love Me" "Hate You Now" 
 7. "Yesterday" (featuring Chris Brown) 
 8. "Shades" (featuring Justin Timberlake, Bilal, Lil Wayne,James Fauntleroy) 
 9. "Angels" (featuring The Notorious B.I.G. & Rick Ross) 
 10. "Your Love" (featuring Trey Songz) 
 11. "Strobe Lights" (featuring Lil Wayne) 
 12. "Hello Good Morning" (featuring T.I.) 
 13. "I Know" (featuring Chris Brown, Wiz Khalifa & Seven (of Richgirl) 
 14. "Coming Home"" (featuring Skylar Grey) 
 15. "Loving You No More" (featuring Drake)
Wspomniany, najgłośniejszy singiel "Hello Good Morning" doczekał się remiksu z Rickiem Rossem wraz z stosownym teledyskiem:
Zaczęło się jednak od "Angels", utworu w którym, jak można było się spodziewać po Diddym, wykorzystano rozmaite sample wliczając w to nagrania Notoriousa B.I.G.:
W "Loving You No More" wykorzystano z kolei urozmaicenie charakterystyczne dla hiphopowych albumów 2010 roku - gościnny występ Drake'a:
W wydanym niecały miesiąc temu "Coming Home" usłyszymy z kolei Skylar Grey. Ta postać może wielu wydać się mało znana, ale wystarczy wyjawić, że ta pani jest współautorką "Love The Way You Lie" Eminema i Rihanny i jej udział staje się jasny. Skylar Grey ostatnio pracowała nad nowym singlem Shady'ego - "I Need A Doctor". "Coming Home":

Dowiedz się więcej o Diddym na blogu Bang Time - link.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz