niedziela, 12 grudnia 2010

Birdman: więzienie zmieniło styl rapowania Lil Wayne'a


Lil Wayne znany jest ze swej pracowitości i kilka dni po wyjściu z więzienia zabrał się za nagrywanie. Jak twierdzi szef Cash Money, Weezy wykształcił sobie zupełnie nowy styl rapowania.

"On ma już zupełnie inny styl bycia, ale wciąż ciężko pracuje. Pobyt w więzieniu wpłynął zasadniczo na jego rapowanie. To daje naszej drużynie zupełnie inne perspektywy. On rapuje lepiej niż kiedykolwiek - to czysta magia. To zupełnie nowa energia, czuję się, jakbyśmy znów debiutowali" - powiedział Birdman.

"Wszyscy wiedzą, że Weezy jest w domu, więc ruszamy dalej. Nie było go, teraz wrócił, czujemy się inaczej, ale to bardzo pozytywne odczucie. Gdy patrzę, jak on pracuję, to czuję się, jakbyśmy dopiero co to wszystko zaczynali. To zawsze była nasza motywacja - robić świeże rzeczy" - dodał szef Cash Money.

Przypomnijmy, że jeszcze w tym roku ma się pojawić nowy singiel Lil Wayne'a. Premierę "Tha Carter IV" poprzedzi wydanie oficjalnego mixtape'u. Dodatkowo, Birdman i Lil Wayne chcą nagrać płytę “Like Father, Like Son 2″, która ma trafić do sklepów w przyszłym roku w okolicach dnia ojca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz