środa, 24 listopada 2010

Sheek Louch zapowiada wspólną płytę z Ghostface'em


Sheek Louch to z pewnością jeden z bardziej niedocenionych raperów. Ghostface natomiast należy do kategorii "truskuli, którymi się jaram" (tych co na palcach jednej ręki można policzyć). Pierwszy z artystów zdradził magazynowi "Vibe", że prawdopodobnie powstanie wspólna płyta obu panów.

Album ma być zatytułowany "Wu-Block" i pojawić się w sklepach w przyszłym roku.

"Ja i Ghost koncertujemy razem od dwóch miesięcy. Każdego wieczoru pisaliśmy teksty i wreszcie wypłynął pomysł nagrania wspólnej płyty. Plan jest taki, żeby zatrudnić do projektu innych wykonawców z D-Block i Wu-Tangu. Mówiłem już Reakwonowi, Stylesowi P i Jadakissowi, że będę potrzebował ich zwrotek. Capadonna i Trife Da God też są chętni. Planujemy również wziąć jakieś produkcje od RZA. To będzie dobre" - powiedział Sheek Louch.

"Nie mamy jeszcze wielu wspólnych tracków, bo każdy z nas pracuje nad produkcją solową. Byliśmy jednak razem w trasie, słuchaliśmy wielu bitów, pisaliśmy, więc niedługo usłyszysz jakieś wspólne nagrywki. Zaufaj mi - to zostanie zrealizowane. (...) W przyszłym roku usłyszysz projekt 'Wu-Block'" - dodał raper.

By ochłodzić entuzjazm dodajmy, że raperzy nie zapoznali jeszcze wytwórni ze swoimi planami. W miarę pewne są natomiast tegoroczne solowe projekty artystów. Płyta Sheeka zatytułowana będzie "Donnie G: Don Gorilla" i pojawi się w sklepach 14 grudnia. Wydawnictwo Ghostface'a pt. "The Apollo Kids" ukaże się tydzień później.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz