wtorek, 2 listopada 2010

Kanye West - Runaway (pełny film)

Jedna z wersji okładek nowego albumu Kanye "My Dark Twisted Fantasy"
30-minutowe wideo krążące po sieci od tygodnia po paru milionach odtworzeń nie jest może już nowością, ale dla wielu może być sporym zaskoczeniem. Aha, jakbyś ktoś nie wiedział... To materiał ściśle związany z nowym albumem K. Westa. Warto obejrzeć (to coś, na granicy teledysku i filmu krótkometrażowego), bo:

  1. Usłyszymy język naszych czeskich sąsiadów z południa (klip kręcono po części w Pradze), miłe zaskoczenie
  2. Dowiemy się jak sprawdza się Nicki Minaj w roli narratorki (yeahhh)
  3. Jak radzą sobie z refrenami Kid Cudi i Rihanna.
  4. UWAGA SPOJLER Dziewczyna Kanyego okazuje się być "ptakiem"

To tak w abstrakcyjnym skrócie... Obydwie wersje znajdziesz w rozwinięciu. Jakbym miał porównywać to "dzieło" do niektórych utworów z serii GOOD Fridays, o której też wspominaliśmy, to zdecydowanie głosowałbym na korzyść klipu, mimo, że trzeba na niego poświęcić tyle czasu, ile potrzeba na obejrzenie kolejnego odcinka Twojego Ulubionego Serialu. Enjoy:P.S. Jeśli jesteś fanem Gucci Mane'a, to raczej nie jest coś dla Ciebie. Co prawda mamy tu szybkie samochody i paru raperów, ale na tym podobieństwa się kończą. Kanye pokazuje się jako uduchowiony człowiek skłonny do poetycznych rozważań i gęstej symboliki.

Więcej o Kanye na naszym blogu - link

4 komentarze:

Macho pisze...

Kanye to zadufany w sobie czlowiek. Teledysk jak najbardziej na plus , nicki <333. a tak w ogole widzieliscie trackliste Pink Friday !? Szok!!

YyY pisze...

Lubie posłuchać Gucciego i nie przeszkadza mi to w byciu fanem wszystkiego od Kanye i byciu psychofanem Hovy :d. Ale rozumiem o co Ci chodziło z tym Guccim, chociaż wątpie czy w Polsce są jacyś hood niggaz, którzy nie zrozumieją ocb w tym filmie

Anonimowy pisze...

Gucci idzie do pierdla!!!

Arkadiusz pisze...

Ha, najpierw T.I., teraz Gucci. Mają chłopaki ciągoty jakieś do tych cel ;)

Prześlij komentarz