środa, 17 listopada 2010

"Detox" Dr. Dre prawie gotowy?


Sporo wypowiedzi Dr. Dre pojawiło się ostatnio w sieci. Raper/producent powiedział m. in., że po wydaniu nowej płyty chce przejść na emeryturę. Ta, jasne... Co ciekawsze, Dre zdradził również, że kończy pracę nad "Detoxem".

W poniedziałek do internetu wypłynął track pt. "Kush", który ma trafić na owe wydawnictwo. Nie jest to jednak wersja autoryzowana przez samego Dre'a:

"Utwór wypłynął i specjalnie nie cieszyłem się, że w takiej właśnie wersji. Mimo wszystko wykorzystamy to, bo wszystkim się spodobał. Numer jest o paleniu trawy i nie chcę, żeby ludzie pomyśleli, że cały album mówi tylko o tym. To tak naprawdę jedyny utwór o takiej tematyce".

Sam "Detox" jest już ponoć prawie gotowy:

"Wreszcie widzę koniec. Potrzebuję jeszcze gdzieś dwóch albo trzech utworów i mam nadzieję rozpocząć etap miksu pod koniec przyszłego miesiąca. Potrzebuję jeszcze 30 dni".

Co do emerytury...

"Nigdy nie odsunę się zupełnie od muzyki, bo jest moją pasją i ją kocham. Jeśli chodzi jednak o nagrywanie, to kończę z tym. Zawsze będę poszukiwał talentów. Nie widzę jednak możliwości, żeby robić to dalej w ten sam sposób. Jestem w studiu pięć, sześć dni w tygodniu po 16 godzin. Chcę trochę się wycofać i spędzać więcej czasu z rodziną".

"Detox" pojawi się w sklepach... no dobra, bez przesady.


Jaranko?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz