poniedziałek, 11 października 2010

Projekt Boyz N Da Hood w zupełnie nowym składzie


Boyz N Da Hood to super grupa, dzięki której karierę zrobiły takie postacie jak Young Jeezy czy Gorilla Zoe. Ekipa związana z Block Ent wydała pierwszy album w roku 2005. Wszystko odbyło się we współpracy z Bad boy Records i skończyło przyzwoitym wynikiem komercyjnym (ponad 500 000 sprzedanych egzemplarzy). Jeezy opuścił szybko ekipę, a jego miejsce zajął Gorilla Zoe. Grupa nie była jednak w stanie powtórzyć tamtego wyniku. Boyz N Da Hood ma powrócić w zupełnie nowym i bardzo ciekawym składzie.

Block Ent współpracuje teraz z E1 i wymienia wszystkich członków starego składu. Powstanie więc ekipa (jakkolwiek głupio by to nie wyglądało) Boyz N Da Hood 2.0. Będzie to tercet składający się z reprezentanta Sacramento - C-Bo (pisaliśmy o nim i mówiliśmy w audycji przy okazji zachwytu nad płytą Thug Lordz), lokalnej gwiazdy Teksasu i członka Screwed Up Click - Lil Keke oraz debiutanta z New Jersey o ksywce Allstar Da Great.

Nie ma natomiast żadnych informacji o losach pozostałych członków oryginalnego Boyz N Da Hood - Big Gee, Jody'ego Breeze i Duke'a.

Gorilla Zoe natomiast zostaje artystą Block Ent i ma już w tym miesiącu wydać swoją nową płytę zatytułowaną "King Kong". Premiera wyznaczona jest na 26 października.

Na zdjęciu ekipa Boyz N Da Hood w poprzednim składzie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz