sobota, 30 października 2010

Powstanie wspólna płyta E-40 i Too Shorta


E-40 i Too Short przez wiele lat nagrywali dla jednej wytwórni. Nigdy jednak nie powstał ich wspólny album. Too Short w jednym z ostatnich wywiadów wytłumaczył całą sytuację i zapowiedział wspólny krążek obu panów.

"Przez wiele lat byliśmy z E-40 przyjaciółmi - zanim podpisaliśmy kontrakt z Jive, podczas gdy obaj tam nagrywaliśmy i pozostaliśmy nimi do dzisiaj. Gdy byliśmy w Jive, zawsze chcieliśmy nagrać wspólną płytę. To był ten sam label, więc stwierdziliśmy, że trzeba coś takiego zrobić. Ale oni tego nie chcieli. Do dzisiaj nie wiemy dlaczego. Przecież gdybyśmy nagrali album siedem-osiem lat temu, miałby on dużo większą siłę oddziaływania".

Pomimo braku wspólnego albumu, panowie współpracowali ze sobą już niejednokrotnie. Ostatni wielki hit obu raperów to numer pt. "Bitch". Too Short zapowiedział, że ich wspólna płyta ukaże się w połowie 2011 roku, po wydaniu jego solowego projektu pt. "Respect The Pimpin’".

"Częścią mojej legendy jest to, że łamię stereotyp mówiący, że hiphop ma limit wieku. Robię to wciąż na maksa, razem z moim człowiekiem E-40 i kilkoma innymi ziomkami jak np. Ice Cube" - dodał Too Short.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz