czwartek, 5 sierpnia 2010

Ile sprzedał Fat Joe i co z tego wynika?


Tak jak przewidywałem, "The Darkside Vol. 1" sprzedało się lepiej niż "Jealous Ones Still Envy (J.O.S.E.) 2", ale liczby i tak nie są powalające. Jakby nie było, wytwórnia jest zadowolona, Fat Joe się cieszy, a 50 Cent wyśmiewa, posiadając niesprawdzone informacje.

Płyta "The Darkside Vol. 1" zadebiutowała na miejscu 27 ze sprzedażą na poziomie 12 000 egzemplarzy. 50 Cent zdążył zawczasu nagrać kolejny filmik wyśmiewający "sukcesy" Fat Joe. "Nie chciałem ci tego zrobić" - mówił. 50 przekonany był jednak, że wynik Fat Joe to jedyne 5 000 kopii.

Wytwórnia E1 Music jest jednak zadowolona i gratuluje raperowi 2 miejsca wśród albumów niezależnych. Joey Crack natomiast napisał na swoim Twitterze następujące słowa: "czemu oni są na mnie wkurzeni za wydawanie dobrej muzyki, prawdziwej muzyki, której sami nie są w stanie zrobić? DARKSIDE!!!

Dodajmy, że płyta "Gates Mixed Plate" Tech N9ne'a zadebiutowała na miejscu 13 z wynikiem 17 000 egzemplarzy, Eminem wreszcie spadł na 2 miejsce, a Rick Ross zanotował duży spadek popularności swojego albumu i po dwóch tygodniach ma na koncie 239 000 sprzedanych kopii.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz