wtorek, 10 sierpnia 2010

Gucci vs. Waka Flocka


Szykuje się jeden z najbardziej niedorzecznych beefów w historii Rapu. Sytuacja robi się coraz bardziej napięta z dnia na dzień, ale zaczynając od początku... W dramacie biorą udział następujący bohaterzy:
  • Gucci Mane - gwiazda Rapu
  • Waka Flocka Flame - wschodząca "gwiazda" Rapu
  • Debra Antney - Promotorka i menedżerka, matka Waka Flocka
Oraz  postaci drugoplanowe:
  • Nicki Minaj - Była podopieczna Debra Antney, gwiazda
  • DJ A-Plus - Amerykański prezenter radiowy 
  • Inne amerykańskie media.
Waka Flocka Flame jeszcze niedawno uważał się za podopiecznego Gucci Mane'a. Twierdził, że to właśnie od niego nauczył się tworzyć Rap. Przyjaznym stosunkom sprzyjał fakt, że mama Waka Flocka a.k.a. Debra Antney (promotorka i menedżerka) kierowała karierą Gucciego (a także, między innymi, Nicki Minaj).
Do napięć doszło, gdy Gucci Mane zerwał kontrakt z Debrą. To samo zrobiła Nicki Minaj. W wywiadzie dla magazynu Vibe, Waka Flocka przyznał, że, do Nicki może zadzwonić w każdej chwili, ale z Guccim... Już nie rozmawia.
W tym momencie, Debra Antney postanowiła zainterweniować. "Wkurzyła się" na Vibe i stwierdziła, że Gucci wcale jej nie wylał. Zaprzeczyła też, żeby miała beef z Guccim. Jej synek, Waka Flocka, też oczywiście nie ma beefu. Była przy tym niezwykle "spokojna":
Wydawałoby się, że nikt nie ma problemu, poza zwariowaną rodzinką Debry. Jednak, sytuacja nabrała dodatkowych kolorów, gdy Gucci Mane udzielając dłuugiego wywiadu radiowego, po wielu wyluzowanych rozmowach ze słuchaczami, postanowił nagle opuścić studio, gdy tylko spytano go o relacje z Waka Flocka:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz