sobota, 28 sierpnia 2010

The Carter IV - 5 listopada; Drake i Nicki Minaj małżeństwem?

Plany wydawnicze Young Money/Cash Money dotyczące Lil Wayne'a na ten rok wyglądają następująco:
  • I Am Not A Human Being EP - 27 września
  • The Carter IV - 5 listopada
Piosenki wybiera szefostwo wytwórni konsultując wszystko z Lil Wayne'm. Prezydent Young Money - Mack Maine przyznał, że będzie puszczać kumplowi piosenki przez więzienną słuchawkę, a ten ma je zatwierdzać zwyczajnym "tak", lub "nie". Mack dodał też, że gdy tylko Lil Wayne wyjdzie z więzienia, to zaraz po wielkim powitalnym koncercie i wizycie w studiu, zabiorą się za... imprezowanie, które może potrwać "pięć miesięcy". To jednak nie koniec wieści z tych dwóch wytwórni...


W piątkowy wieczór czasu amerykańskiego sieć obiegła plotka dotycząca rzekomego ślubu między Drake'm a Nicki Minaj. Co kluczowe, wiadomość pochodzi od samych zainteresowanych i została umieszczona oczywiście na twitterze.
UPDATE. Po kilkunastu godzinach przedstawiciele muzyków zaprzeczyli doniesieniom tłumacząc, że był to zwyczajny żart ze strony Drake'a i Nicki.

A, i jeszcze jedno. Dla zainteresowanych: Tak wyglądają imprezy Young Money/Cash Money... Nagranie pochodzi z wspomnianego już spotkania pomiędzy Birdmanem i DJ Khaledem. P.S. Wideo nie wnosi zbyt wiele, pokazuje jak gwiazdy marnują czas ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz