niedziela, 30 maja 2010

Lil Wayne - nowe teledyski


Lil Wayne odsiaduje wyrok w więzieniu, ale nie daje o sobie zapomnieć. W ostatnich dniach pojawiło się kilka klipów promujących wydaną w lutym płytę "Rebirth".

Co to dużo pisać - jest słabo. Marne teledyski do marnych utworów. W każdym jednak znajdziemy coś, co sprawia, że warto je obejrzeć.

1. Lil Wayne - Da Da Da

Weezy nawija sobie na dachu bloku w otoczeniu kapeli grającej na instrumentach. Mało ambitne, ale za to jakie widoki na Miami...2. Lil Wayne - Runnin' (feat. Shanell)

Trochę ambitniej lecz i tak słabo. Warto jednak obczaić sweterek Lil Wayne'a. Zobaczcie również co Shanell ma w nosie. Czyżby w ten sposób przymocowała sobie portfel i schowała we włosach?3. Lil Wayne (Feat. Nicki Minaj) - Knockout

Akcji znów niewiele. No ale Nicki Minaj...4. Na koniec fragment klipu "Get A Life". Patrzcie punkt pierwszy.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

no fakt teledyski nie są rewelacyjne ale miał na to mało czasu ale lepsze coś niż nic, teraz to przynajmniej nikt o nim nie zapomni.

Anonimowy pisze...

widze że jakoś go nie lubisz ? podaj przykład kogoś lepszego ! gonju zasrany ! on z eminemem jest NAJ kapujesz debilu .?

Anonimowy pisze...

Lil Wayne jest zajebisty:D

Anonimowy pisze...

nie ma lepszego od niego , moim zdaniem te piosenki są lepsze , po za tym stara się cały czas coś nagrywać , a nie tak jak niektórzy nagrają 2-3 piosenki, zarobią na nich a potem nakurwiają w reklamach lub w filmach bo nie mają głowy do tworzenia tekstów. Weezy King ; p

Prześlij komentarz