środa, 5 maja 2010

Bangladesh: "Cash Money nie płaci tantiem"


Portfel Lil Wayne'a może się w najbliższym czasie uszczuplić o okrągły milion dolarów. Pisaliśmy niedawno, że Jim Jonsin domaga się 500 tysięcy zielonych odszkodowania, twierdząc, że nie dostał żadnych (!) tantiem z utworu "Lollipop". W ślady producenta poszedł Bangladesh - twórca hitu "A Milli"."Nie bujam się z Lil Wayne'em i możesz to zacytować" - powiedział artysta magazynowi Vibe - "Cash Money nie płaci tantiem. 'The Carter III' jest jego największym albumem prawdopodobnie dzięki 'A Milli' (ta, jasne - przp. aut.). Ale trzeba pozwać tych kolesi, żeby zapłacili".

"Dlatego właśnie Mannie Fresh nie jest w Cash Money, bo nigdy nie dostał żadnych tantiem" - dodał Bangladesh - "Dlatego Baby może wozić się z kasą, bo to pieniądze wszystkich naokoło. To nawet nie jest wina Wayne'a. On nie dostaje pieniędzy. Jemu dają pieniądze, on ich nie dostaje. Jak Baby dostaje milion dolarów to kupuje Wayne'owi Phantoma, ale w imieniu Cash Money. Rezydencja Wayne'a nie jest jego. Dlatego właśnie ma własną firmę; chciał odejść z Cash Money i jedyne, co go mogło zatrzymać, to dostanie udziału. Ale Baby wciąż to kontroluje. Wszyscy ci artyści z Young Money nawet nie wiedzą, że nie dostają żadnej kasy z tantiem".

W sumie fakt - weźmy takiego Tyge - Young Money sprzedało prawie pół miliona, a on od kilku miesięcy lansuje się w tym samym marnym łańcuchu ;)

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

ehhh tam czepiacie sie Tygi , kto tam patrzy jak na jego łańcuch. Tyga jest na poziomie Nicki a.k.a roman zolanski... i Drake'a. A w połączeniu z Chrisem jest naprawde świetny, będzie z niego człowiek. Ogólnie to jestem fanką Young Money ale nie trawie Gudda Gudda bozeee.... no i jeszcze nóg Shanell snl. Piszcie więcej o Young Money , z góry dzięki. Fanom Lil Wayne'a polecam strone www.lilwaynehq.com i weezythanxyou.com , ale mysle ze kazdy fan te strony zna. Super portal :)

Prześlij komentarz