wtorek, 4 maja 2010

8 powodów dla których należy uwolnić Lil Boosie'go

Tak mnie jakoś przy wpisie o "Ten Toes Down" i nieobecności Boosie'go nostalgia złapała... Raper przesiaduje od końca zeszłego roku czteroletni wyrok. Trzeba coś z tym zrobić czym prędzej, bo tak po prostu nie można. Pomocy!


1. Wokal. To nic, że brzmi jak skrzyżowanie kaczki i prosiaka, a ostatnie, co można o nim powiedzieć, to że jest męski i przyjazny dla ucha. Boosie nic sobie z tego nie robi, a w połączeniu z niezłym flow każdy kawałek z jego udziałem zyskuje wyjątkowy charakter.
2. Łańcuchy (patrz video). Wciąż nie jestem w stanie zliczyć ile ich wisi na jego szyi w teledysku do Top Notch.
3. Zegarki (patrz video). Nosi je, rzecz jasna, po jednym na rękę. Szacun.
4. Jak czterech jego najlepszych kumpli. Kim byłby nasz ulubieniec bez takich postaci jak Lil Trill, Lil Phat, Webbie i produkujący niszczące beaty Mouse. Foty poniżej.
5. Niezależność. Co prawda jego albumy współwydaje Asylum, bardzo stara wytwórnia powiązania z koncernem Warner mająca w katalogu między innymi nagrania country, ale Trill Entertainment to już to co lubimy najbardziej... Raperzy z Louisiany skupieni wokół głównego bohatera, tylko i wyłącznie. Biorąc pod uwagę cztery lata więzienia, jej finanse mogą zostać mocno nadszarpnięte.
6. Jak szóstka dzieci. Tyle na głowie ma Boosie a.k.a. Bad Azz. O ich los, bez dochodów ojca martwić się należy.
7. Wyrok. Boosie dostał dwa lata za posiadanie narkotyków i broni. Z tego samego powodu teoretycznie w ciemno można zamknąć 98% raperów z US. Drugie dwa poleciało za naruszenie domowego aresztu.
8. Potrzebujemy bangerów. Powód chyba oczywisty. W podsumowaniu 2009 Top Notch zostało przez nas jednogłośnie wybrane bangerem roku. W 2010 o tak prostą decyzję może być już znacznie trudniej.

Wyrazy wsparcia dla Boosiego można wyrażać w komentarzach. Zbierzemy i wyślemy wspólnym listem do więzienia. A tak prezentuje się teledysk do Top Notch:

Ah, no i jego kumple... Lil Trill (nie pytajcie mnie ile ten chłopiec ma lat...):

No i Webbie... Wydał ostatnio fajnego singla, ale jak widać poniżej, na teledysk już chyba nie starczyło:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz