wtorek, 4 maja 2010

8 Ball & MJG (Dwa teledyski)

Jak w każdy wtorek, dziś swoje premiery ma cały zestaw nowych płyt CD. Najciekawszą pozycją chyba, poniekąd niestety, jest nowy album 8 Ball & MJG "Ten Toes Down", o którym pisaliśmy całkiem niedawno. Do tej pory ukazały się dwa video promujące płytę. Jedno było już wrzucane przez Krzyśka, teraz daję obydwa, by wyrobić sobie pogląd na to, czego możemy się spodziewać po całości.

Pierwsze, to już wcześniej poznane Bring It Back z udziałem Young Dro, średnio udane:

Drugi kawałek jest zdecydowanie bardziej godny uwagi, chociaż już nieco mniej klubowy, tytułowe agresywne Ten Toes Down:


Na pewno warto sięgnąć po wersję albumową Ten Toes Down, bo w niej występuje jeszcze jeden z naszych ulubieńców - Lil' Boosie, który na teledysk z wiadomych przyczyn (wizyta w więzieniu) się nie załapał. Wśród innych gości na płycie są: zawsze niezawodny Bun B, powracający z sporym impetem (po wizycie w więzieniu) T.I. a także Slim Thug (huuuuuuuuuh!) i Soulja Boy Tell Em.

P.S. Jednego na pewno większość raperów może się od duetu nauczyć, mianowicie tworzenia ksyw. Nie ma drugiej tak rytmicznej i płynnej ksywki w całym przemyśle jak EMDŻEJDŻI. Słuchać tego można w nieskończoność i cały czas brzmi świetnie ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz