poniedziałek, 26 kwietnia 2010

St. Lunatics przygotowują nowy album


Ekipa St. Lunatics przygotowuje się do wydania swojego nowego krążka, zatytułowanego "City Free". Grupa w składzie: Nelly, Murphy Lee, Kyjuan, Ali i City Spud jest w trakcie kręcenia klipu, który ma promować ich nowe wydawnictwo. Przypomnijmy, że pierwszy i jak na razie ostatni album St. Lunatics ukazał się w 2001 roku.City Spud - brat Nelly'ego - został wypuszczony z więzienia w 2008 roku po prawie dziesięcioletniej odsiadce. Artysta ten zdążył się wcześniej pojawić w megahicie brata pt. “Ride Wit Me". To chyba dla niego Nelly nosił ten plasterek. Debiut St. Lunatics nazywał się "Free City" i był częścią kampanii na rzecz uwolnienia rapera. "Free City", teraz "City Free" get it?
Jak widać, nie była to tak skuteczna kampania jak "Free Pimp C".

BTW. Uwierzycie, że to już 10 lat minęło od wydania debiutu Nelly'ego?

"Nie mógł być częścią 'Country Grammar' czy innego albumu St. Lunatics" - powiedział Nelly - "To ekscytujące, że teraz widzimy jego pierwszy raz, kiedy przechodzi przez cały proces składania albumu i wszystkiego, co jest z tym związane".

Nowy singiel St. Lunatics nazywa się "Money Talks" i gościnnie pojawia się w nim Birdman. Jeśli tylko zdobędę ten track i okaże się wart uwagi (co nie jest bynajmniej oczywiste), na pewno pojawi się u nas na antenie.

Data premiery "City Free" nie jest jeszcze znana.

Ciekawe, czy chłopaki będą w stanie sprzedać więcej niż Triple C's.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz