wtorek, 20 kwietnia 2010

Kid Cudi jednak smutny

Raper z Cleveland przyzwyczaił nas do tego, że dosyć swobodnie zmienia zdanie. Był taki czas, że miał zakończyć swoją karierę, a czym to się skończyło, wszyscy wiemy... Teraz tworzy drugi album i wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie będzie to zestaw radosnych skocznych piosenek i featuringów. Po doświadczeniach z trasy koncertowej, Kid Cudi postanowił całkowicie zmienił wizję swojego drugiego krążka.
Album będzie bezpośrednim sequelem do debiutu i ma nosić nazwę "Man On The Moon II: The Legend Of Mr. Rager". Raper na swoim blogu wyznaje, że zrozumiał, że fani uwielbiają go za to, że jest taki jak na pierwszej płycie. Podobono wielu fanów było głęboko poruszonych jego dotychczasowymi piosenkami... ohh. Wszystko oczywiście ma być wyniesione na jeszcze wyższy muzyczny poziom i w przeciwieństwie do "snów" z pierwszej płyty, tym razem mamy dostać fragmenty z życia Cuddera.  Po raz kolejny usłyszymy miks nieco mrocznych wizji skupiających się na "dobrych i złych" wspomnieniach. 
To nie pierwsza taka zmiana ostatnio, jak widać po poprzedniej notce o Eminemie ;) Tyle tylko, że jakoś dziwnym trafem decyzja Cudiego wydaje mi się nieco bardziej wiarygodna i naturalna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz