wtorek, 6 kwietnia 2010

Fat Joe pucuje się Drake'owi. Premiera "Thank Me Later" przesunięta.
Czekacie na nową płytę Drake'a? Ja też nie. Nie zmartwi więc Was zapewne informacja o tym, że premiera albumu "Thank Me Later" została przesunięta.


Krążek miał się pierwotnie ukazać 25 maja. Według najnowszych informacji, "dzieło" rapera/piosenkarza pojawi się w sklepach 15 czerwca. Sam wykonawca jest obecnie w trasie koncertowej i ma niedługo zaprezentować fanom nowy kawałek pt. "Fireworks".

Co ciekawsze, Drake oprócz rzeszy małoletnich fanów, ma wielbiciela większego zarówno duchem jak i ciałem. Fat Joe chyba nikt już w rapgrze nie traktuje serio, więc ten zaczyna szukać nowych znajomych. Oto co Gruby Jaś powiedział o twórczości Drake'a:

"On pnie się w górę szybciej niż jakikolwiek inny artysta. Wypuścił gdzieś pięć, sześć, siedem hitów. Także wyobraź sobie, jaki jest jego album. Inny artysta [50 Cent] miał jedną gorącą płytę, jego pierwszy krążek był klasykiem i to wszystko. Potem wszystko inne było coraz słabsze. Myślę, że Drake prześcignie 50 Centa. 50 nie utrzymał się na szczycie nawet dwóch, trzech, czy czterech lat. Patrząc na jakość muzyki Drake'a, robi zupełnie coś innego. Napisał tę pisoenkę Alicii Keys - 'Unthinkable' - myślę, że nie widzieliśmy jeszcze nikogo takiego jak on".

Tako rzekł Fat Joe. Wy tymczasem, jeśli macie ochotę pomęczyć swoje uszy i dowiedzieć się, czemu raper z NY nie ma racji, sprawdźcie pierwszy singiel z "Thank Me Later" zatytułowany "Over".

Drake - Over

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz